Beschrijving: Drieweg afstandhouderadapter voor ronde profielen van 2-3 inch, geschikt voor torenconstructies.
| Algemene specificaties | |
| Producttype | Adapter |
| Materiaalsoort | Roestvrij staal 304 |
| Verpakkingshoeveelheid | Set van 10 |
| Montage | 3/4 inch doorlopend gat |
| Afmetingen | |
| Hoogte | 34,93 mm |
| Buitenlengte | 85,73 mm |
| Buitenbreedte | 41,28 mm |
| Accessoires | |
| Producttype | Ronde adapter (slangklem) |
| Materiaalsoort | Roestvrij staal 304 |
| Compatibele diameter maximaal | 76,2 mm (3 inch) |
| Compatibele diameter minimaal | 50,8 mm (2 inch) |