Antennes/ Basisstation/ Uitzending/ Kabelassemblage/ Mobiel/ Componenten/ Instrumentatie/ Magnetronradio/ Militair-Aero
PCS/Radar/Radio's/Satellietcommunicatie/Overspanningsbeveiliging WLAN
1. We maken ook producten op maat om aan de eisen van onze klanten te voldoen. Stuur ons uw tekening, voorbeeld of specificaties, dan produceren wij het. U kunt ons ook uw specifieke technische parameters toesturen, zoals IMD, VSWR, beplating, enz.
2. Het is toegestaan een voorbeeld te verstrekken.
3. Wij zullen binnen 24 uur op uw vraag reageren.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Beschrijving
N-vormige haakse connector voor 1/2″ superflexibele kabel
| Materiaal en beplating | |
| Contactpersoon centrum | Messing / Verzilvering |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam en buitenste geleider | Messing / legering geplateerd met tri-legering |
| Pakking | siliconenrubber |
| Elektrische eigenschappen | |
| Karakteristieken Impedantie | 50 Ohm |
| Frequentiebereik | DC~3 GHz |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektrische sterkte | ≥2500 V rms |
| Contactweerstand in het midden | ≤1,0 mΩ |
| Externe contactweerstand | ≤0,2 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0,12 dB bij 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1@-3,0GHz |
| Temperatuurbereik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Waterdicht | IP67 |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
