N-male naar N-male haakse adapter, N-type mannelijke RF-connector, RF-coaxkabeladapterconnector
De Telsto RF-connector heeft een werkfrequentiebereik van DC tot 3 GHz, biedt uitstekende VSWR-prestaties en lage passieve intermodulatie. Hierdoor is hij bij uitstek geschikt voor gebruik in cellulaire basisstations, gedistribueerde antennesystemen (DAS) en small cell-toepassingen.
Coaxadapters zijn de perfecte manier om snel het type connector of de aansluiting van een reeds afgewerkte kabel te wijzigen.
De Telsto RF coaxiale N-male naar N-male haakse adapterconnector heeft een impedantie van 50 Ohm. Deze connector is vervaardigd volgens nauwkeurige RF-adapterspecificaties en heeft een maximale VSWR van 1,15:1.
Voor deze serie worden zowel krimp- als klemtechnieken gebruikt voor kabelaansluiting.
| Temperatuurbereik | -55~+155°C (PE-kabel -40~+85°C) |
| Impedantie | 50Ω |
| Trilling | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Frequentiebereik | DC-11GHz |
| Invoegverlies | <= 0,24 dB/6 GHz |
| Bestand tegen spanning | 2500V rms op zeeniveau |
| Werkspanning | 1000 Vr.ms op zeeniveau |
| Isolatieweerstand | >= 5000 MΩ |
| Bevestigingskracht van de koppelmoer | 450N |
| Duurzaamheid | >= 500 (cycli) |
| Contactweerstand | Middencontact <=1mΩ |
| Buitencontact <=1mΩ | |
| Spanningsstaande golfverhouding | Rechtstreeks <= 1,15/6 GHz |
| Rechte hoek <= 1,25/6 GHz |
● De N-type male naar N-male adapter heeft een haakse behuizing. Deze haakse N-coaxadapter is een 90 graden RF-elleboogadapter.
● Type: N-type mannelijk-mannelijke 90 graden haakse connector, M/M-adapter, RF-coaxadapter.
● Breed toepasbaar voor het aansluiten van RF-coaxkabels op radioapparatuur en instrumenten. Het is uitwisselbaar met vergelijkbare internationale producten.
● Kleur: Zilverkleurig, vernikkeld.
| Product | Beschrijving | Onderdeelnr. |
| RF-adapter | 4.3-10 vrouwelijke naar DIN vrouwelijke adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 vrouwelijke naar DIN mannelijke adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 mannelijke naar DIN vrouwelijke adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 mannelijke naar DIN mannelijke adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Beschrijving
N-male naar N-male haakse RF-adapter
| Materiaal en beplating | |
| Contactpersoon centrum | Messing / Verzilvering |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam en buitenste geleider | Messing / legering geplateerd met tri-legering |
| Pakking | siliconenrubber |
| Elektrische eigenschappen | |
| Karakteristieken Impedantie | 50 Ohm |
| Frequentiebereik | DC~6 GHz |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektrische sterkte | ≥2500 V rms |
| Contactweerstand in het midden | ≤1,0 mΩ |
| Externe contactweerstand | ≤0,25 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0,15 dB |
| VSWR | ≤1,15 recht;≤1,25 rechte hoek |
| Temperatuurbereik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Waterdicht | IP67 |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
