De 7/16 DIN-connector is speciaal ontworpen voor buitengebruik in mobiele communicatiesystemen (GSM, CDMA, 3G, 4G). Deze connector kenmerkt zich door een hoog vermogen, laag verlies, hoge bedrijfsspanning, perfecte waterdichtheid en is geschikt voor diverse omgevingen. Hij is eenvoudig te installeren en zorgt voor een betrouwbare verbinding.
Telsto 7/16 DIN-connectoren zijn verkrijgbaar in mannelijke of vrouwelijke uitvoering met een impedantie van 50 Ohm. Onze 7/16 DIN-connectoren zijn verkrijgbaar in rechte of haakse uitvoeringen, en ook met 4-gats flens, doorvoer, 4-gats paneel of montageloze opties. Deze 7/16 DIN-connectoren kunnen worden bevestigd met een klem, krimptang of soldeerverbinding.
● Lage IMD en lage VSWR zorgen voor betere systeemprestaties.
● Dankzij het zelfvormende ontwerp is de installatie met standaard handgereedschap eenvoudig.
● Voorgemonteerde pakking beschermt tegen stof (P67) en water (IP67).
● De messing/zilver geplateerde middengeleider en de messing/tertiri-legering geplateerde buitengeleider zorgen voor een hoge geleidbaarheid en corrosiebestendigheid.
● Draadloze infrastructuur
● Basisstations
● Bliksembeveiliging
● Satellietcommunicatie
● Antennesystemen

Model:TEL-DINF.12-RFC
Beschrijving
DIN-vrouwelijke connector voor flexibele kabel van 1/2 inch.
| Materiaal en beplating | |
| Contactpersoon centrum | Messing / Verzilvering |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam en buitenste geleider | Messing / legering geplateerd met tri-legering |
| Pakking | siliconenrubber |
| Elektrische eigenschappen | |
| Karakteristieken Impedantie | 50 Ohm |
| Frequentiebereik | DC~3 GHz |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektrische sterkte | 4000 V rms |
| Contactweerstand in het midden | ≤1,0 mΩ |
| Externe contactweerstand | ≤0,4 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0,08 dB bij 3 GHz |
| VSWR | ≤1,08@-3,0GHz |
| Temperatuurbereik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Waterdicht | IP67 |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.

Welkom bij onze productintroductie. We zijn vereerd om u onze 7/16 DIN-connector te presenteren!
Onze 7/16 DIN-connector is ontworpen voor buitenstations in mobiele communicatiesystemen en is geschikt voor diverse mobiele communicatiestandaarden zoals GSM, CDMA, 3G, 4G, enz. Hij heeft een hoog vermogen, laag verlies, een hoge werkspanning, perfecte waterdichtheid en kan stabiel functioneren in diverse omgevingen.
Onze 7/16 DIN-connectoren zijn ontworpen en vervaardigd met behulp van geavanceerde technologie, wat garant staat voor hoge kwaliteit en betrouwbaarheid. Ze zijn eenvoudig te installeren, sluiten betrouwbaar aan en kunnen in korte tijd worden geïnstalleerd en onderhouden, waardoor de efficiëntie wordt verhoogd en de kosten worden verlaagd.
Onze 7/16 DIN-connector is ontworpen met diverse toepassingsscenario's in gedachten, waardoor de toepasbaarheid ervan gegarandeerd is. Dankzij de waterdichtheid functioneert de connector ook onder ongunstige weersomstandigheden. Bovendien heeft de connector een hoge werkspanning en een laag verlies, waardoor de signaalkwaliteit en -stabiliteit tijdens transmissie over lange afstanden behouden blijven.
Over het algemeen is onze 7/16 DIN-connector een hoogwaardige connector, ontworpen voor buitengebruik in mobiele communicatiesystemen. Ongeacht uw werkomgeving bieden wij efficiënte verbindingsoplossingen. Heeft u interesse in onze producten? Neem dan contact met ons op voor meer informatie.