Type N is een type connector met schroefkoppeling voor laag tot middelhoog vermogen. N-connectoren zijn verkrijgbaar met een impedantie van 50 ohm en 75 ohm. Het schroefkoppelingsmechanisme zorgt voor een stevige en betrouwbare verbinding. Er zijn connectorvarianten beschikbaar voor flexibele, buigzame, halfstijve en gegolfde kabels. Zowel krimpen als klemmen maken gebruik van kabelaansluitingen voor deze serie.
De connector kenmerkt zich door hoge betrouwbaarheid, uitstekende trillingsbestendigheid en superieure mechanische en elektrische eigenschappen. Ze worden gebruikt in combinatie met RF-coaxkabels in radio-instrumenten, communicatieapparatuur, microgolftestapparatuur en grondstations, onder omstandigheden met veel trillingen en slecht weer. Door gebruik te maken van een semi-rigide of semi-flexibele kabel, wordt een lagere VSWR bereikt en kan de frequentie oplopen tot 11 GHz.
| Product | Beschrijving | Onderdeelnr. |
| 7/16 DIN-type | DIN-vrouwelijke connector voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-DINF.12-RFC |
| DIN-vrouwelijke connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-DINF.12S-RFC | |
| DIN-vrouwelijke connector voor flexibele RF-kabel van 1-1/4 inch. | TEL-DINF.114-RFC | |
| DIN-vrouwelijke connector voor flexibele RF-kabel van 1-5/8 inch. | TEL-DINF.158-RFC | |
| DIN-vrouwelijke haakse connector voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-DINFA.12-RFC | |
| DIN-vrouwelijke haakse connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-DINFA.12S-RFC | |
| DIN-stekker voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch | TEL-DINM.12-RFC | |
| DIN-stekker voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-DINM.12S-RFC | |
| DIN-vrouwelijke connector voor 7/8" coaxiale RF-kabel | TEL-DINF.78-RFC | |
| DIN-stekker voor 7/8" coaxiale RF-kabel | TEL-DINM.78-RFC | |
| DIN-stekker (mannelijk) voor flexibele RF-kabel van 1-1/4 inch. | TEL-DINM.114-RFC | |
| N-type | N-vrouwelijke connector voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-NF.12-RFC |
| N-vrouwelijke connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-NF.12S-RFC | |
| N-vormige haakse connector voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-NFA.12-RFC | |
| N-vormige haakse connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-NFA.12S-RFC | |
| N-connector (mannelijk) voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-NM.12-RFC | |
| N-male connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-NM.12S-RFC | |
| N-vormige haakse connector voor flexibele RF-kabel van 1/2 inch. | TEL-NMA.12-RFC | |
| N-vormige haakse connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-NMA.12S-RFC | |
| 4.3-10 Type | 4.3-10 vrouwelijke connector voor 1/2" flexibele RF-kabel | TEL-4310F.12-RFC |
| 4.3-10 vrouwelijke connector voor 7/8" flexibele RF-kabel | TEL-4310F.78-RFC | |
| 4.3-10 Vrouwelijke haakse connector voor 1/2" flexibele RF-kabel | TEL-4310FA.12-RFC | |
| 4.3-10 Vrouwelijke haakse connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-4310FA.12S-RFC | |
| 4.3-10 mannelijke connector voor 1/2" flexibele RF-kabel | TEL-4310M.12-RFC | |
| 4.3-10 mannelijke connector voor 7/8" flexibele RF-kabel | TEL-4310M.78-RFC | |
| 4.3-10 mannelijke haakse connector voor 1/2" flexibele RF-kabel | TEL-4310MA.12-RFC | |
| 4.3-10 mannelijke haakse connector voor 1/2" superflexibele RF-kabel | TEL-4310MA.12S-RFC |

Model:TEL-NM.12-RFC
Beschrijving
N-connector (mannelijk) voor flexibele coaxkabel van 1/2 inch.
| Materiaal en beplating | |
| Contactpersoon centrum | Messing / Verzilvering |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam en buitenste geleider | Messing / legering geplateerd met tri-legering |
| Pakking | siliconenrubber |
| Elektrische eigenschappen | |
| Karakteristieken Impedantie | 50 Ohm |
| Frequentiebereik | DC~3 GHz |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektrische sterkte | ≥2500 V rms |
| Contactweerstand in het midden | ≤1,0 mΩ |
| Externe contactweerstand | ≤1,0 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0,05 dB bij 3 GHz |
| VSWR | ≤1.12@3.0GHz |
| Temperatuurbereik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Waterdicht | IP67 |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
