De N-connector is een RF-connector met schroefdraad die wordt gebruikt voor het aansluiten op coaxkabel. Hij is verkrijgbaar met een impedantie van 50 Ohm en de standaard 75 Ohm. Toepassingen van de N-connector zijn onder andere antennes, basisstations, omroep, WLAN, kabelassemblages, mobiele communicatie, test- en instrumentatieapparatuur voor componenten, microgolfapparatuur, MIL-Afro PCS, radar, radioapparatuur, satellietcommunicatie en overspanningsbeveiliging.
Met uitzondering van de binnenste contacten zijn de interfaceafmetingen van de 75 ohm-connector traditioneel identiek aan die van de 50 ohm-connector. Het is daardoor mogelijk geweest om connectoren onbedoeld verkeerd aan te sluiten, met de volgende gevolgen:
(A) 75 ohm mannelijke pin - 50 ohm vrouwelijke pin: open circuit binnencontact.
(B) 50 ohm mannelijke pin - 75 ohm vrouwelijke pin: mechanische beschadiging van het 75 ohm binnencontact van de socket.
Let op: deze kenmerken zijn typisch en gelden mogelijk niet voor alle connectoren.
• Kabelassemblage
• Antenne
• WLAN
• Radio
• GPS
• Basisstation
•Afro
• Radar
• PCS
• Overspanningsbeveiliging
• Telecommunicatie
• Instrumentatie
• Uitzending
• Satcom
• Instrumentatie

Model:TEL-NF.12-RFC
Beschrijving
N-connector (vrouwelijk) voor flexibele kabel van 1/2 inch.
| Materiaal en beplating | |
| Contactpersoon centrum | Messing / Verzilvering |
| Isolator | PTFE |
| Lichaam en buitenste geleider | Messing / legering geplateerd met tri-legering |
| Pakking | siliconenrubber |
| Elektrische eigenschappen | |
| Karakteristieken Impedantie | 50 Ohm |
| Frequentiebereik | DC~3 GHz |
| Isolatieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektrische sterkte | ≥2500 V rms |
| Contactweerstand in het midden | ≤1,0 mΩ |
| Externe contactweerstand | ≤1,0 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0,05 dB bij 3 GHz |
| VSWR | ≤1,08@-3,0GHz |
| Temperatuurbereik | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20W) |
| Waterdicht | IP67 |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
