Kenmerken: Prachtig uiterlijk, goede slagvastheid, waterdicht en corrosiebestendig. Standaard montageset voor paalbevestiging. Geoptimaliseerde afmetingen. Ontworpen met breedbandtechnologie, gemiddelde versterking en lage staande golfverhouding.
Toepassing: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi-systeem
Volg deze stappen om de antenne met steunpaal te installeren, de kantelhoek van de antenne aan te passen en de bouten, schroeven en moeren vast te draaien. (1) Bij de L-vormige montageset moet de antennebout worden uitgelijnd, de platte ring worden geplaatst, de veerhaak worden aangebracht en de schroefdop achtereenvolgens worden vastgedraaid, waarna de borgmoer wordt vastgedraaid. (2) De U-vormige M6-draadstang moet door de getande rand en de L-vormige montageset worden gestoken, de antenne moet worden vastgezet met een paal met een diameter van 35-50 mm, waarna de borgmoer wordt vastgedraaid. (3) Voor een optimaal signaal moet de kantelhoek van de antenne worden aangepast via de gaten in de L-vormige montageset, waarna alle moeren moeten worden vastgedraaid en de antenneconnector moet worden afgedicht. (4) De montagehoogte moet meer dan 3 meter boven de grond zijn. De omgeving van de montageplaats mag geen hoge gebouwen of grote metalen objecten bevatten. Kortom, het terrein moet open zijn.
| Mechanische specificaties | |
| Afmetingen | 203x45mm |
| Gewicht | 0,28 kg |
| Radiatormateriaal | Verzilverd messing |
| Radomemateriaal | ABS |
| Radome kleur | Ivoorwit |
| Operationele luchtvochtigheid | < 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -40~55 ℃ |
| Elektrische specificaties | |
| Frequentiebereik | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Verdienen | 3,5 dBi 5 dBi |
| VSWR | ≤1,8 ≤1,8 |
| Polarisatie | 2-lineair |
| Horizontale balkbreedte | 360 360 |
| Verticale straalbreedte | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Ingangsimpedantie | 50Ω |
| Maximaal ingangsvermogen | 50W |
| Connector | N Vrouw |
| F/B-verhouding | ≥10dBi ≥15dBi |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
