Kenmerken: Verfijnd uiterlijk, geschikt voor standaard plafondmontage, brede frequentieband, lage staande golven, sterke anti-interferentiecapaciteit
Toepassing: Omnidirectionele dekking binnenshuis voor GSM/CDMA/PCS/3G/4G/LTE/WLAN-systemen
| Mechanische specificaties | |
| Afmetingen | 204 x 115 mm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Radiatormateriaal | Verzilverd messing |
| Radomemateriaal | ABS |
| Radome kleur | Ivoorwit |
| Operationele luchtvochtigheid | < 95% |
| Bedrijfstemperatuur | -40~55 ℃ |
| Elektrische specificaties | |
| Frequentiebereik | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Verdienen | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarisatie | Verticaal |
| Rondheid van het patroon, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Verticale straalbreedte | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Ingangsimpedantie | 50Ω |
| Maximaal ingangsvermogen | 50W |
| Connector | N Vrouw |
Installatie-instructies voor N of 7 / 16 of 4310 1/2″ superflexibele kabel
Structuur van de connector: (Fig. 1)
A. voormoer
B. achtermoer
C. pakking

De afmetingen van de strip zijn zoals weergegeven in het diagram (Fig. 2). Let bij het strippen op het volgende:
1. Het uiteinde van de binnenste geleider moet afgeschuind zijn.
2. Verwijder onzuiverheden zoals koperaanslag en bramen van het uiteinde van de kabel.

Het afdichtingsdeel monteren: Schroef het afdichtingsdeel vast langs de buitenste geleider van de kabel zoals weergegeven in het diagram (Fig. 3).

Het monteren van de achtermoer (Fig. 3).

Combineer de voorste en achterste moer door ze vast te schroeven zoals weergegeven in het diagram (Fig. 5).
1. Breng vóór het vastschroeven een laagje smeervet aan op de O-ring.
2. Houd de achterste moer en de kabel stil. Schroef het hoofdgedeelte op het achterste gedeelte. Draai het hoofdgedeelte vast met een steeksleutel. De montage is voltooid.
